Vážené dámy a pánové,

na trhu poradenských služeb působíme od roku 1993 (v oboru samozřejmě podstatně déle). Poskytujeme komplexní účetní služby, daňové poradenství, zastupování před úřady, zpracování podnikatelských záměrů, poradenství při zakládání firmy, poradenství při likvidaci a konkurzu, a také odložení podání daňového přiznání a platby daně do 30.6. příslušného roku. Stálým klientům, kterým průběžně zpracováváme účetnictví je možno poskytnout tuto službu se slevou.

Velký důraz klademe na odbornost a kvalitu našich služeb, provádíme minimálně 2 stupňovou kontrolu zpracovaných výstupů. Dbáme na zvyšování odbornosti zaměstnanců a úrovně poskytovaných služeb. Na požadavky a potřeby našich klientů reagujeme citlivě a pružně. Diskrétnost, individuální přístup a solidní jednání je v naší firmě samozřejmostí. Naším cílem je spokojenost našich klientů. Myslíme na Vaše potřeby a přání - myslíme na Vás.

O kvalitě a operativnosti našich služeb svědčí spokojenost našich obchodních partnerů, a také stabilní postavení na trhu. Působnost společnosti je zabezpečována pracovištěm v Ostravě ve vlastním objektu.

Budeme rádi, když shlédnete také naše internetové stránky www.drazby-reality.cz, kde prezentujeme služby v oblasti provádění veřejných dražeb a realitní činnosti.
Věříme, že Vás naše prezentace zaujme a osobně se přesvědčíte o kvalitě a solidnosti námi poskytovaných služeb. Jistě Vás potěší s jakým zájmem a ochotou se budeme snažit vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům.

S úctou

Stanislava Bednaříková
jednatel společnosti